Komplexní úklidový servis domů a kanceláří

Image firmy závisí nejen na dosažených výsledcích v dané oblasti, ale také na prezentaci firmy a organizaci pracovního prostředí jejích zaměstnanců. Abyste při svém podnikání nemuseli myslet na každý detail, svěřte úklid a čistotu firemních prostor do rukou profesionálů.

Nabízíme Vám kompletní úklid kanceláří s důrazem na detail a pečlivost, a to jak jednorázově, tak v rámci pravidelných úklidů.

Kompletní a spolehlivý úklid Vašich prostor

Při své práci dbáme na každý detail. Mezi prováděné úkony tak patří

  • mytí podlah, luxování a čištění koberců
  • mytí nádobí a vynášení odpadků
  • mytí oken, čištění žaluzií, výměna záclon, závěsů a ubrusů
  • péče o nábytek a zařízení kanceláře – utírání od prachu a nečistot (židle, stoly, osvětlení, parapety, meziokenní prostory, elektrické spotřebiče…)
  • úklid sociálních zařízení, pravidelná kontrola stavu hygienických zásobníků

Postaráme se ale i o Vaše květiny a mnohé další. Rozsah úklidu a prováděné úkony tak samozřejmě přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Jak na to?

Objednání služby je jednoduché – stačí jediný telefonát či email. Společně pak domluvíme harmonogram úklidových prací a jejich rozsah s ohledem na vytížení uklízených prostor.

Přijde Vám, že nám v nabídce něco chybí? Napište nám! Budeme rádi za jakýkoliv podnět nebo připomínku. Využít k tomu můžete náš speciální kontaktní formulář.

Poptávkový formulář

* povinná pole